light

راهنمای خرید گردنبند

راهنمای خرید گردنبند

راهنمای خرید گردنبند

برای خرید گردنبند باید به نکاتی توجه کنید که زیور الاتی که برای گردن شما استفاده شده است گردن شما را زیبا کند و متناسب با فرم گردن شما باشد

اگر گردن بلند و خوش فرمی دارید می توانید از گردنبندهایی که به دور گردن مثل دستبند بسته می شوند استفاده کنید. این مدل گردنبندها گردن شما را مناسب تر نشان می دهد.
اگر گردن شما خیلی باریک و بلند است هرگز از گردنبند های طوقی شکل با پهنای کم استفاده نکنید.
اگر گردن کوتاهی دارید می توانید از ترکیب دوتایی گردنبندهای ظریف استفاده کنید، البته توجه داشته باشید با یقه هفت یا مدل یقه های باز ست کنید. همچنین بلندی گردنبندتان باید تا بالای سینه باشد.
اگر گردن بلند ومناسبی دارید می‌توانید از گردنبندهایی که به دور گردن مثل دستنبند بسته می‌شوند استفاده کنید. این مدل گردنبندها گردن شما را مناسب‌تر نشان می‌دهد.
گردنیند خود را متناسب با یفه لباس خود انتخاب کنید زیرا یک اصل در انتخاب گردنبند است
اگر یقه بسته مانند یقه پولو پوشیده اید می‌توانید گردنبندهای بلند و چند تایی پر زرق و برق را با هم بپوشید اما زنجیرها و آویزهای کوچک بر روی این یقه کم ارزش و بد به نظر می‌رسند.
اندازه گردنبندتان طوری باید باشد که بالای یقه لباستان قرار گیرد، هرگز گردبندتان را روی مرز یقه قرر ندهید زیبایی زیبایی یقه و گردنبنتان گرفته می‌شود.
فرم اندام بالا تنه خود را در نظر بگیرید و از گردنبند متناسب اندام خود استفاده کنید
اگر شانه‌های مایل یا چاقی دارید، از گردنبندهای ظریف رشته‌ای مهره دار یا مدل‌های مکعبی و گردبندهایی که با تکه‌های هندسی درست شده است، استفاده کنید.
نکات کلی در استفاده از گردنیند
تعداد زیادی زنجیرهای طلا را با هم به گردنتان نیاویزید.
گردنبندهای بزرگ و شلوغ را با گوشواره‌های غول‌پیکر نپوشید حتی اگر از یک ست باشند.
زمان خرید گردنبند کوتاه به این نکته توجه کنید که این گردنبند را برای لباس با چه نوع یقه ای تهیه می کنید. لباس که یقه آن خیلی بسته است با گردنبند های 25 سانتیمتر به بالا مناسب تر است.
در حالیکه اگر یقه شما باز است بهتر است گردنبندتان کوتاه و ضخیم باشد.
گردن بند سایز 60این سایز چون سایز بلندی است بدون پلاک بر روی لباس پوشیده میشود؛ میتوان این گردنبند را گره زد و دوباره پوشید تا جلوه ی بهتری داشته باشد.
همچنین می توانید یکی از لایه ها را کوتاه کنید تا به گردنتان بچسبد و لایه دیگر را بلند استفاده کنید.
این مدل گردنبند بر روی لباس های اسپرت جلوه زیبایی دارد. ضمنا فراموش نکنید که در فصل زمستان می توانید از این محصول بر روی بارانی یا پالتوی ساده خود استفاده کنید.
گردنبند های ساده بیشتر برای مهمهانی عصرانه و ساده استفاده می شود یا برای محیط خانه مناسب تر هستند
گردنبندهای سنگین و شلوغ نیز برای مهمانی های شب مناسب تر هستند

 

 

 
درباره شرکت طراحی آرزین
 
درباره شرکت طراحی آرزین
شرکت آرزین از سال 1388 شروع به فعالیت نموده و تاکنون در زمینه های طراحی و ساخت قالب های طلا و جواهر  ، پرینت فایل های سه بعدی ، پخت و برش پلاستیک به صورت حرفه ای و آموزش طراحی و مدلسازی طلا و جواهر با کامپیوتر فعالیت دارد.
 
اطلاعات تماس
 
شرکت طراحی آرزین
آدرس : تهران - 15 خرداد غربی - کوچه بادامچی - بن بست حمام تابش - پلاک 8 واحد 5
تلفن : 55804520- 55804108
موبایل : 09123189811
ایمیل :