light

طرح های پر طرف دار جواهرات

طرح های پر طرف دار جواهرات

طرح های پر طرف دار جواهرات

 


یکی از طرح خا پر طرف دار جواهرات جواهرات قدیمی و عتیقه که با ظرافت ها و اشکال زیبایشان از زمان های گذشته به نمایش گذاشته می شود .
جواهر های پر طرف دار دیگر جواهراتی هستند که به شکل گل های الگو گرفته از طبیعت و حتی حیوانات می باشند . این مجموعه اگر با سنگ و مروارید همراه شوند مجموعه ای بسیار شیک و زیبا به وجود می آورند که بیشتر موردپسند دختران جوان است .
در مد امسال سنگ های درشت قیمتی را با نگین های درخشان کریستالی تزیین می کنند و مجموعه های زیبایی پدید می آورند و قطعا قسمت بزرگی از جواهرات زیبا ترین جواهرات سال می باشند
جواهراتی با تن های مختلف آبی در سنگ ها، واقعا زیبا و دل انگیزند. قرار دادن سنگ هایی با تن های مختلف آبی در کنار هم جزو مد امسال است. ماین نوع گردنبند ها زیبایی خاص و طیفی از رنگ ابی را در خود دارند ، شما رنگ های فیروزه ای، آبی روشن، آبی کبود، آبی تیره و درخشان و... که این نوع مدل بسیار زیبا و چشم نواز است
نوعی دیگر جواهرات با به شکل صلیب در اندازه های کوچک یا بزرگ، کار شده، ساده یا پرزرق و برق و رنگی که بسیار محبوب است .
جواهر هایی که طلا و نقره در کنار سنگ های قیمتی یا مروارید استفاده شده . استفاده از چند رنگ متفاوت در فلزات به کار رفته جلوه خاص و زیبایی منحصربه فردی به این نوع جواهرات می دهد.
جواهرات متفاوت دست ساز نیز بسیار محبوب هستند استفاده از مروارید در ردیف های رنگارنگ منجوق ها بسیار شگفت انگیز و رمزآلودمی باشند .
جواهرات محبوب دیگر رنگ های این طبقه از سنگ های متنوع و درخشان می باشند با توجه به رنگ سنگ، رنگ طلای متصل شده به آنها انتخاب می شود. قرار گرفتن رنگ های متفاوتی از سنگ ها در کنار هم فوق العاده و چشم نواز است.

 
درباره شرکت طراحی آرزین
 
درباره شرکت طراحی آرزین
شرکت آرزین از سال 1388 شروع به فعالیت نموده و تاکنون در زمینه های طراحی و ساخت قالب های طلا و جواهر  ، پرینت فایل های سه بعدی ، پخت و برش پلاستیک به صورت حرفه ای و آموزش طراحی و مدلسازی طلا و جواهر با کامپیوتر فعالیت دارد.
 
اطلاعات تماس
 
شرکت طراحی آرزین
آدرس : تهران - 15 خرداد غربی - کوچه بادامچی - بن بست حمام تابش - پلاک 8 واحد 5
تلفن : 55804520- 55804108
موبایل : 09123189811
ایمیل :