light

عوارض پرسینگ طلا

عوارض پرسینگ طلا

عوارض پرسینگ طلا

 

 


پرسینگ عوارض زیادی دارد که شایع ترین های انها را برای شما ما بیان می کنیم
از جمله عوارض اولیه خستگی ، احساس ضعف ، تب، سردرد، کاهش اشتها، تهوع و استفراغ ، جوشهای پوستی ، دردهای عضلانی و مفاصل ، وجود خون در ادرار و زردی می باشد .
عفونت پوست همرا ه است با قرمزی ، تورم ، گرمی موضعی ، درد و بزرگی غدد لنفاوی مشخص می شود. این عفونت گاهی به صورت عفونت موضعی پوست است و گاهی نیز بصورت عفونت گسترده بدن حتی عفونت قلب و شوک عفونی دیده می شود. اگر وسائل پرسنیگ ضد عفونی نشده اشند این عوارض را همرا دارد.
این عمل به افرادی به صور مادر زادی بیماری قلبی دارند نباید این عمل را انجام دهند زیرا سبب عفونت قلبی می شود
بر جا گذاشتن زخم در محل پرسینگ
تحریک مزمن و طولانی مدت پوست توسط آویزه های مورد استفاده می تواند به سرطان پوست موجب سرطان می شود .
انتقال هپاتیت B و C یکی دیگر از عوارض خطرناک پیرسینگ است. انتقال این عفونت معمولا توسط لوازم غیر استیل از
عفونت خطرناک ایدز یکی از عوارض پیرسینگ است
پرسینگ بینی که معمولا در لبه‌‌های گوشتی سوراخ‌های خارجی بینی یا غضروف میانی صورت می گیرد، پیرسینگ بینی و زبان، دقت حس بویایی و چشایی را در افراد کم می کند
در پیرسینگ چشم ، جراح، نگینی را با روشی دقیق اما پر خطر، روی کره چشم در زیر ملتحمه (خارجی ترین لایه چشم) نصب می کند. این نگین بسیار نازک بوده و اگر کسی بخواهد ان را بردارد باید دوباره مورد عمل جراحی قرار گیرد که اثر ان بر روی صورت باقی می ماند
لب را سوراخ می‌‌کنند تا زیورآلات لب را در مرکز لب تحتانی قرار دهند یا در گوشه لب فوقانی قرارد می دهند که در این روش احتمال بلع نگین و خفگی وجود دارد .

 
درباره شرکت طراحی آرزین
 
درباره شرکت طراحی آرزین
شرکت آرزین از سال 1388 شروع به فعالیت نموده و تاکنون در زمینه های طراحی و ساخت قالب های طلا و جواهر  ، پرینت فایل های سه بعدی ، پخت و برش پلاستیک به صورت حرفه ای و آموزش طراحی و مدلسازی طلا و جواهر با کامپیوتر فعالیت دارد.
 
اطلاعات تماس
 
شرکت طراحی آرزین
آدرس : تهران - 15 خرداد غربی - کوچه بادامچی - بن بست حمام تابش - پلاک 8 واحد 5
تلفن : 55804520- 55804108
موبایل : 09123189811
ایمیل :